Print

 

~ Liga Feminina 2016 – 2017 ~

Clasificación e resultados desglosados

 POS
ESCUDO PFG
AURIENSE
escudo inhas transparente
ESCUDO ESTRELA
mecos oficial
ÁRTABROS DE OLEIROS
P
6
6
4
4
4
2
2
2
0
X
3
3
3
3
4
3
3
4
3
G
3
3
2
2
2
1
1
1
0
E
0
0
0
0
0
0
0
0
0
P
0
0
1
1
2
2
2
3
3
PF
120
83
87
72
89
65
91
48
45
PC
37
40
85
52
79
90
73
98
102
DF
+83
+47
+2
+20
+10
-25
+18
-50
-57

 

 


Xornada I: Fin de semana do 15 de Outubro 2016

Sen encontros nesta categoría


Xornada II (APRAZADA): Fin de semana do 22 de Outubro 2016 

 (Xogado o 14/01/2017) Herdeiras de Dhais ( 03 - 16 ) / ( 04 - 10 ) Estrela Vermelha F.G.

(Xogado o 04/12/2016) Irmandinhas A Estrada ( 02 - 06 ) / ( 02 - 08 ) Pontevedra F.G.

[Resumo]

(Xogado o 04/12/2016) Ártabras de Oleiros ( 00 - 00 ) / ( 07 - 23 ) A Coruña Fillas de Breogán


Xornada III:(APRAZADA) Fin de semana do 29 de Outubro 2016

(Xogado 26/11/2016) Auriense F.G. ( 04 - 20 ) / ( 00 - 14 ) Mecas F.G.

(Xogado 19/02/2017) Keltoi Vigo ( 02 - 05 ) / ( 07 - 23 ) Estrela Vermelha F.G.

 


 

Xornada IV(APRAZADA): Fin de semana do 5 de Novembro 2016

Pontevedra F.G. ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Herdeiras de Dhais

(Xogado 29/01/2017Estrela Vermelha F.G. ( 09 - 25 ) / ( 00 - 05 ) Ártabras de Oleiros

A Coruña Fillas de Breogán --- ) / ( --- ) Irmandinhas A Estrada (non presentado)

 


Xornada V: Fin de semana do 12 de Novembro 2016

Herdeiras de Dhais ( 04 - 13 ) / ( 02 - 16 ) Auriense F.G.

(APRAZADO) Mecas F.G. ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Pontevedra F.G.


Xornada VI: Fin de semana do 19 de Novembro 2016

(Xogado 07/01/2016)Irmandinhas A Estrada ( 06 - 08 ) / ( 02 - 11 ) Keltoi Vigo

[Resumo]

Auriense F.G. ( 03 - 09 ) / ( 01 - 06 ) Ártabras de Oleiros

 

 

Xornada VII: Fin de semana do 26 de Novembro 2016

Herdeiras de Dhais ( 06 - 15 ) / ( 05 - 09) Irmandinhas A Estrada

[Resumo]

[Video completo do encontro]

[Video resumo do encontro]

Estrela Vermelha F.G. ( 01 - 09 ) / ( 07 - 16 ) A Coruña Fillas de Breogán

Ártabras de Oleiros ( 00 - 03 ) / ( 06 - 20 ) Pontevedra F.G.


Xornada VIII: Fin de semana do 3 de decembro 2016

Keltoi Vigo ( 00 - 13 ) / ( 14 - 13 ) Mecas F.G.


Xornada IX: Fin de semana do 10 de decembro 2016

Ártabras de Oleiros ( 04 - 09 ) / ( 02 - 09 ) Keltoi Vigo

Pontevedra F.G. ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Auriense F.G.

Mecas F.G. ( 04 - 10 ) / ( 04 - 16 ) Estrela Vermelha F.G.

 


Xornada X: Fin de semana do 17 de Decembro 2016

A Coruña Fillas de Breogán ( 07 - 18 ) / ( 05 - 10 ) Herdeiras de Dhais

Pontevedra F.G. ( 07 - 10 ) / ( 03 - 16 ) Estrela Vermelha F.G.

Irmandinhas A Estrada ( 04 - 15 ) / ( 03 - 06) Ártabras de Oleiros

 

 

Xornada XI: Fin de semana do 14 de Xaneiro 2017

Keltoi Vigo ( 02 - 18 ) / ( 10 - 18 ) Pontevedra F.G.

Auriense F.G. ( 01 - 10 ) / ( 04 - 19 ) A Coruña Fillas de Breogán

Mecas F.G. ( 01 - 06 ) / ( 04 - 04 ) Irmandinhas A Estrada

 

 

Xornada XII: Fin de semana do 21 de Xaneiro 2017

Ártabras de Oleiros ( 00 - 00 ) / ( 03 - 16 ) Herdeiras de Dhais

Estrela Vermelha F.G. ( 01 - 10 ) / ( 05 - 17 ) Irmandinhas A Estrada

Pontevedra F.G. ( 04 - 11 ) / ( 03 -  24 ) A Coruña Fillas de Breogán

 


Xornada XIII: Fin de semana do 28 de Xaneiro 2017

Auriense F.G. ( 05 - 16 ) / ( 01 - 06 ) Keltoi Vigo

Herdeiras de Dhais ( 06 - 30 ) / ( 00 - 06 ) Mecas F.G.


Xornada XIV: Fin de semana do 4 de Febreiro 2017

A Coruña Fillas de Breogán ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Keltoi Vigo

(Xogado 04/03/2017) Mecas F.G. ( 01 - 16 ) / ( 01 - 10 ) Ártabras de Oleiros

 


Xornada XV: Fin de semana do 11 de Febreiro 2017

Keltoi Vigo ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Herdeiras de Dhais

Estrela Vermelha F.G. ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 )  Auriense F.G.

 

Xornada XVI: Fin de semana do 18 de Febreiro 2017

A Coruña Fillas de Breogán ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Mecas F.G.

(Xogado 18/02/2017) Irmandinhas A Estrada ( 02 - 11 ) / ( 01 - 07 ) Auriense F.G.

(Xogado 18/02/2017) Herdeiras de Dhais ( 04 - 14 ) / ( 04 - 17 ) Pontevedra F.G.

 

FIN DA PRIMEIRA VOLTA

 

Xornada XVII: Fin de semana do 4 de Marzo 2017

Primeiro Grupo (Pendente de Sorteo)


Xornada XVIII: Fin de semana do 11 de Marzo 2017

Segundo Grupo (Pendente de Sorteo)


Xornada XIX: Fin de semana do 18 de Marzo 2017

Primeiro Grupo (Pendente de Sorteo)


Xornada XX: Fin de semana do 25 de Marzo 2017

Primeiro Grupo (Pendente de Sorteo)


Xornada XXI: Fin de semana do 1 de Abril 2017

Segundo Grupo (Pendente de Sorteo)


Xornada XXII: Fin de semana do 8 de Abril 2017

Primeiro Grupo (Pendente de Sorteo)


 Xornada XXIII: Fin de semana do 22 de Abril 2017

Segundo Grupo (Pendente de Sorteo)


Xornada XXIV: Fin de semana do 13 de Maio 2017

Primeiro Grupo (Pendente de Sorteo)


 

Fin de Liga 2016-2017

 


Hits: 1447