Print

CLASIFICACIÓN E RESULTADOS DESGLOSADOS

 POS
FILLOS DE BREOGÁN
 escudo inhas transparente 
ESCUDO ESTRELA
 ESCUDO PFG
IrmandinhAs Braithreachas
  AURIENSE
mecos oficial
ÁRTABROS DE OLEIROS
P
24
20
16
12
12
8
6
1*
X
12
13
13
13
12
12
13
12
G
12
10
8
6
6
4
3
1
E
0
0
0
0
0
0
0
0
P
0
3
5
7
6
8
10
11
PF
551
417
306
 271
 158
227
232
104
PC
145
208
278
291
213
356
399
353
DF
406
209
-28
-20
-55
-129
-167
-249

 

 

Xornada I: Fin de semana do 19 de Setembro

Pontevedra F.G ( 04 - 07 ) / ( 10 - 19 ) A Coruña Fillas de Breogán

Ártabras de Oleiros ( 01 - 08 ) / ( 03 - 09 ) Auriense F.G.

Estrela Vermelha F.G.( 06 - 10 ) /  ( 04 - 07 ) Mecas F.G.


Xornada II: Fin de semana do 26 e 27 de Setembro

Mecas F.G. ( 02-11 ) / ( 13-19 ) Irmandinhas A Estrada

[Resumo]

Pontevedra F.G /  Ártabras de Oleiros (APLAZADO )


Xornada III: Fin de semana do 3 e 4 de Outubro

Braithreachas A Estrada ( 01 - 03 ) / ( 03 - 18 ) Irmandinhas A Estrada

[Resumo]

Pontevedra F.G ( 04 - 12 ) / ( 06 - 10 ) Estrela Vermelha

Auriense F. G. ( 01 - 12 ) / ( 10 - 16 ) Fillas de Breogán


Xornada IV (EXTRA): Fin de semana do 10 e 11 de Outubro

Braithreachas A Estrada ( 00 - 01 ) / ( 06 - 24 ) Fillas de Breogán

[Resumo]

Irmandinhas A Estrada ( 09 - 13 ) / ( 01 - 04 ) Ártabras de Oleiros

[Resumo]

Mecas F. G. ( 06 - 14 ) / ( 03 - 08 ) Auriense F.G.


Xornada IV: Fin de semana do 17 de outubro

Auriense F.G. ( 05 - 03 ) / ( 01 - 08 ) Pontevedra F.G.



Xornada V
: Fin de semana do 24 e 25 de Outubro

Braithreachas A Estrada ( 03 - 05 ) / ( 01 - 10 ) Auriense F.G.

[Resumo]

Irmandinhas A Estrada ( 06 - 17 ) / ( 01 - 04 ) Pontevedra F.G.

[Resumo]

Ártabras de Oleiros ( 00 - 04 ) / ( 04 - 10 ) Mecas F.G.

Fillas de Breogán ( 06 - 16  ) / ( 01 - 04 ) Estrela Vermelha F.G.


 

Xornada VI: Fin de semana do 8 de Novembro

 

Pontevedra F.G ( 01 - 13  ) / ( 02 - 06 ) Braithreachas A Estrada

[Resumo]

 

Ártabras de Oleiros ( 00 - 07  ) / ( 10 - 14 ) Estrela Vermelha F.G.

Auriense F.G.( 02 - 07  ) /  ( 08 - 17 ) Irmandinhas A Estrada

[Resumo]

 


 

 Xornada VII: Fin de semana do 21 de Novembro

 

Mecas F.G ( 03 - 06 ) / ( 02 - 10 ) Pontevedra F.G.

A Coruña Fillas de Breogán ( 07 - 17 ) / ( 01 - 10 ) Irmandinhas A Estrada

[Resumo]

Estrela Vermelha F.G. ( 02 - 06 ) / ( 02 - 09 ) Braithreachas A Estrada

[Resumo]

 


 

Xornada VIII: Fin de semana do 28 de Novembro

 

Estrela Vermelha / F.G. Auriense F.G. (APLAZADO)

Mecas F.G. ( 00 - 11 ) / ( 01 - 11 ) Braithreachas A Estrada

[Resumo]

Ártabras de Oleiros ( 00 - 01 ) / ( 13 - 23 ) A Coruña Fillas de Breogán

 


 

 Xornada IX: Fin de semana do 12 de Decembro

 

Estrela Vermelha ( 02 - 10 ) / ( 01 - 16 ) Irmandinhas A Estrada

[Resumo]

Mecas F.G. ( 02 - 06 ) / ( 08 - 20 ) A Coruña Fillas de Breogán

Braithreachas A Estrada ( 30 ) / ( 00 ) Ártabras de Oleiros

[Resumo]

 


 

Xornada Extra: Fin de semana do 19 de Decembro

Estrela Vermelha ( 06 - 14 ) / ( 06 - 07 ) Auriense F.G. (Aplazado da xornada VIII)

Pontevedra F.G.( 05 - 08 ) / ( 02 - 08 ) Ártabras de Oleiros (Aplazado da Xornada II)

 


 

FIN DA PRIMEIRA VOLTA

 


 

 Xornada X: Fin de semana do 30 de Xaneiro

 

A Coruña Fillas de Breogán ( 05 - 24 ) / ( 01 - 13 ) Pontevedra F.G.

Mecas F.G. ( 00 - 12 ) / ( 07 - 17 ) Estrela Vermelha F.G.

Auriense F.G. ( 01 - 12 ) / ( 01 - 15 ) Ártabras de Oleiros

 


 

 Xornada XI: Fin de semana do 13 de Febreiro

 

Pontevedra F.G. ( 07 - 16 ) / ( 02 - 07 ) Mecas F.G. APLAZADO

Irmandinhas A Estrada ( 02 - 12 ) / ( 05 - 08 ) A Coruña Fillas de Breogán

[Resumo]

Braithreachas A Estrada ( 02 - 09 ) / ( 03 - 13 ) Estrela Vermelha F.G.

[Resumo]

 


 

 Xornada XII: Fin de semana do 20 de Febreiro

 

Irmandinhas A Estrada( 02 - 24 ) / ( 01 - 03 ) Braithreachas A Estrada

[Resumo]

Auriense F.G. ( 06 - 17 ) / ( 02 - 18 ) Mecas F.G.

Ártabras de Oleiros ( 02 - 02 ) / ( 06 - 12 ) Pontevedra F.G.

 


 

 Xornada XIII: Fin de semana do 27 de Febreiro

 

Irmandinhas A Estrada ( 10 - 21 ) / ( 03 - 03 ) Estrela Vermelha F.G.

[Resumo]

A Coruña Fillas de Breogán ( 11 - 19 ) / ( 04 - 02 ) Mecas F.G. 

Ártabras de Oleiros ( 00 - 02 ) / ( 00 - 14 ) Braithreachas A Estrada

[Resumo]

 


 

 Xornada XIV: Fin de semana do 5 de Marzo

Estrela Vermelha F.G. ( 02 - 06 ) / ( 07 - 30 ) A Coruña Fillas de Breogán

Pontevedra F.G.( 05 - 10 ) / ( 02 - 07 ) Irmandinhas A Estrada

[Resumo]

Auriense F.G. ( 05 - 10 ) / ( 01 - 14 ) Braithreachas A Estrada

[Resumo]

Mecas F.G. ( 02 - 16 ) / ( 04 - 06 ) Ártabras de Oleiros

 


 

 Xornada XV: Fin de semana do 20 de Marzo

 

Braithreachas A Estrada ( 02 - 08 ) / ( 01 - 10 ) Pontevedra F.G.

[Resumo]

Irmandinhas A Estrada ( 05 - 25 ) / ( 03 - 10 ) Auriense F.G.

[Resumo]

Estrela Vermelha F.G. ( 02 - 27 ) / ( 02 - 08 ) Ártabras de Oleiros


 

 Xornada XVI: Fin de semana do 9 de Abril

 

Irmandinhas A Estrada ( 02 - 32 ) / ( 02 - 07 ) Mecas F.G.

[Resumo]

Estrela Vermelha F.G. ( 03 - 13 ) / ( 05 - 06 )Pontevedra F.G.

A Coruña Fillas de Breogán ( 14 - 28 ) / ( 03 - 05 ) Auriense F.G.

 


 

Xornada XVII: Fin de semana do 16 de Abril

 

Auriense F.G. ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Estrela Vermelha F.G.

Braithreachas A Estrada( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Mecas F.G.

[Resumo]

 

A Coruña Fillas de Breogán ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Ártabras de Oleiros

 


 

 Xornada XVIII: Fin de semana do 30 de Abril

Pontevedra F.G.( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 )Auriense F.G.

A Coruña Fillas de Breogán ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Braithreachas A Estrada

[Resumo]

 

Ártabras de Oleiros ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Irmandinhas A Estrada

[Resumo]

 


 

Fin de Liga 

 


 

 

 

Hits: 1492