Print

Xornada I: Fin de semana do 11 de outubro de 2014

 

A Coruña Fillos de Breogán ( 05 – 07 ) / ( 03 – 12 ) Irmandinhos A Estrada

Estrela Vermelha F.G. ( 15 – 13 ) / ( 02 – 02 ) Pontevedra F.G.

 


 

Xornada II: Fin de semana do 18 de outubro de 2014

 

Irmandinhos A Estrada ( 07 – 16 ) / ( 03 – 06 ) Mecos F.G.

Pontevedra F.G. ( 03 – 15 ) / ( 01 – 08 )  Braithreachas A Estrada

 


 

Xornada III: Fin de semana do 25 de outubro de 2014

 

Braithreachas A Estrada ( 01 – 02 ) / ( 10 – 13 ) A Coruña Fillos de Breogán

Mecos F.G. ( 01 – 08 ) / ( 06 – 12) Estrela Vermelha F.G.

Ártabros de Oleiros ( 09 – 15 ) / ( 04 – 05 ) UVigo

 


 

Xornada IV: Fin de semana do 11 de novembro

 

Irmandinhos A Estrada ( 07 – 17 ) / ( 00 – 03 ) Braithreachas A Estrada

Ártabros de Oleiros ( 04 – 02 ) / ( 01 – 13 ) Pontevedra F.G.

UVigo ( 01 – 10 ) / ( 16 – 12 ) Mecos F.G.

 


 

Xornada V : Fin de semana do 15 de novembro

 

Estrela Vermelha F.G. ( 07 – 14 ) / ( 00 – 00 ) Ártabros de Oleiros

Mecos F.G. ( 01 – 09 ) / ( 01 – 13 ) A Coruña Fillos de Breogán

UVigo ( 01 – 10 ) / ( 03 – 05 ) Braithreachas a Estrada

 


 

Xornada VI : Fin de semana do 22 de novembro

 

Irmandinhos A Estrada ( 04 – 14 ) / ( 02 – 07 ) Pontevedra F.G.

A Coruña Fillos de Breogán ( 00 – 06 ) / ( 01 – 07 ) Estrela Vermelha F.G.

 


 

Xornada VII: Fin de semana do 29 de novembro

 

Braithreachas A Estrada ( 03 – 08 ) / ( 06 – 06 ) Mecos F.G.

Ártabros de Oleiros ( 00 – 05 ) / ( 06 – 09 ) A Coruña Fillos de Breogán

Estrela Vermelha F.G. ( 09 – 12 ) / ( 01 – 01 ) UVigo

 


 

Xornada VIII: Fin de semana do 13 de decembro

 

UVigo ( 00 – 00 ) / ( 00 – 00 ) Irmandinhos A Estrada

(APLAZADO)

Mecos F.G. ( 05 – 03 ) / ( 04 – 02 ) Pontevedra F.G.

Braithreachas A Estrada ( 01 – 12 ) / ( 01 – 10 ) Ártabros de Oleiros

 


 

Xornada IX: Fin de semana do 20 de decembro

 

Irmandinhos A Estrada ( 02 – 08 ) / ( 04 – 05 ) Estrela Vermelha F.G.

Pontevedra F.G. ( 05 – 11 ) / ( 09 – 11 )  A Coruña Fillos de Breogán

 


 

Xornada X : Fin de semana do 10 de xaneiro

 

Estrela Vermelha F.G. ( 36 ) / ( 5 )  Braithreachas A Estrada

A Coruña Fillos de Breogán ( 13 – 14 ) / ( 00 – 05 )  UVigo

Mecos F.G. ( 09 – 12 ) / ( 00 – 02 )  Ártabros de Oleiros

 


 

Xornada XI: Fin de semana do 17 de xaneiro

 

Ártabros de Oleiros ( 02 – 06 ) / ( 11 – 14 ) Irmandinhos A Estrada

UVigo ( 01 – 10 ) / ( 06 – 06 ) Pontevedra F.G.

 


 

Xornada XII: Fin de semana do 24 de xaneiro

 

Ártabros de Oleiros ( 00 - 06 ) / ( 11 - 15 ) Estrela Vermelha F.G.

Mecos F.G. ( 01 - 09 ) / ( 04 - 15 ) Irmandinhos A Estrada

Braithreachas A Estrada ( 04 - 10 ) / ( 04 - 09 )  Pontevedra F.G.

 


 

Xornada XIII: Fin de semana do 21 de Xaneiro

 

 

Braithreachas A Estrada ( 06 - 05 ) / ( 02 - 07 )  UVigo

Estrela Vermelha F.G. ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 )  Mecos F.G.

A Coruña Fillos de Breogán ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Pontevedra F.G

 


 

Xornada XIV: Fin de semana do 7 de febreiro

 

 

A Coruña Fillos de Breogán ( 04 - 15 ) / ( 01 - 01 ) Bráithreachas A Estrada

Pontevedra F.G. ( 05 - 11) / ( 03 - 07 ) Ártabros de Oleiros

Uvigo ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Mecos F.G.

 


 

Xornada XV: Fin de semana do 21 de febreiro

 

Irmandinhos A Estrada ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) A Coruña Fillos de Breogán

Pontevedra F.G. ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Estrela Vermelha F.G.

Uvigo ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Ártabros de Oleiros

 


 

Xornada XVI: Fin de semana do 28 de febreiro

 

Ártabros de Oleiros ( 04 - 16 ) / ( 02 - 02 ) Bráithreachas A Estrada

A Coruña Fillos de Breogán ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Mecos F.G.

Pontevedra F.G. ( 02 - 05 ) / ( 10 - 15 ) Irmandinhos A Estrada

Uvigo ( 15 ) / ( 36 ) Estrela Vermelha F.G.

 


 

Xornada XVII: Fin de semana do 14 de marzo

 

Estrela Vermelha F.G. ( 20 ) / ( 13 ) A Coruña Fillos de Breogán

Irmandinhos A Estrada ( 08 - 17 ) / ( 02 - 05 ) UVigo

Mecos F.G.  ( 03 - 09 ) / ( 01 - 04 ) Bráithreachas A Estrada

 


 

Xornada XVIII: Fin de semana do 25 de Marzo

 

 

Bráithreachas A Estrada ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Irmandinhos A Estrada

A Coruña Fillos de Breogán ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Ártabros de Oleiros

Uvigo ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Pontevedra F.G.

 


 

Xornada XIX: Fin de semana do 11 de Abril

 

Ártabros de Oleiros ( 23 ) / ( 33 ) Mecos F.G.

Estrela Vermelha F.G.  ( 03 - 08 ) / ( 00 - 16 ) Irmandinhos A Estrada

Uvigo ( 03 - 04 ) / ( 03 - 14 ) A Coruña Fillos de Breogán

 


 

Xornada XX: Fin de semana do 25 de Abril

 

 

Bráithreachas A Estrada ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Estrela Vermelha F.G.

Irmandinhos A Estrada ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Ártabros de Oleiros

Mecos F.G. ( 00 - 00 ) / ( 00 - 00 ) Pontevedra F.G.

 


 Final de Liga 2014-2015

Campión Estrela Vermelha F.G.

 


Hits: 1342